Запрошуємо на святковий “День відкритих дверей”

Запрошуємо тебе на святковий “День відкритих дверей в Українському державному університеті науки і технологій”!

Дата: 23.12.2023р.

Час: 10:00

Приходь і відчуй атмосферу знань та можливостей в УДУНТ! Насичена програма свята День відкритих дверей чекає на тебе:

Представлення чотирьох інститутів – “Інститут промислових та бізнес технологій“, “Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту“, “Придніпровська академія будівництва та архітектури“, “Український державний хіміко-технологічний університет” що об’єднали свої сили для твого успіху.

Кава брейк – час для неформальних розмов та обговорення твоїх майбутніх можливостей.

Невелика концертна програма – відпочинь під музику та відкрий для себе таланти наших студентів.

А ще – конкурси з призами!

Приходь, бери участь та вигравай цінні подарунки від наших партнерів, безкоштовні курси та запрошення на унікальні події!

Не пропусти шанс відкрити для себе нові горизонти та знайти своє місце в сучасному освітньому просторі!

Адреса: м. Дніпро, вул. Ак. Лазаряна 2, Дзеркальна зала Палацу культури

Приєднуйся до нас та зроби свій перший крок у світ знань разом з УДУНТ!