Підготовчі курси

Вступ після школи

Вступ після коледжу

Вступ до магістратури

Аспірантура та докторантура

Вступ іноземних громадян

Склад приймальної комісії

Головним завданням Приймальної комісії Українського державного університету науки і технологій є формування контингенту студентів усіх форм навчання з числа найбільш підготовленої і здібної молоді. Приймальна комісія у своїй роботі керується чинним законодавством України, Умовами прийому до ВНЗ України, Правилами прийому УДУНТ та іншими нормативними актами.

Пропонуємо Вам ознайомитися за складом приймальної комісії Українського державного університету науки і технологій, під керівництвом якої буде проходити вступна кампанія в 2024 році, а також зі складом відбіркових комісій кожного з інститутів, що входять до складу УДУНТ.

Наказ про затвердження складу Приймальної комісії
Положення про Приймальну комісію
Сухий Костянтин Михайлович

Сухий Костянтин Михайлович

В.о. ректора УДУНТ, доктор технічних наук, професор

Голова приймальної комісії

Радкевич Анатолій Валентинович

Радкевич Анатолій Валентинович

Перший проректор, доктор технічних наук, професор

Заступник Голови приймальної комісії

Пройдак Юрій Сергійович

Пройдак Юрій Сергійович

Проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор

Заступник Голови приймальної комісії

Рижова Ольга Петрівна

Рижова Ольга Петрівна

Проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор

Заступник Голови приймальної комісії

Байдак Сергій Юрійович

Байдак Сергій Юрійович

Доцент кафедри "Транспортна інфраструктура", к.т.н.

Відповідальний секретар приймальної комісії

Заступники відповідального секретаря приймальної комісії

Скиба Маргарита Іванівна

Скиба Маргарита Іванівна

Професор кафедри технології неорганічних речовин та екології, д.т.н., доцент

заступник відповідального секретаря приймальної комісії УДУНТ, відповідальний секретар відбіркової комісії ННІ УДХТУ

Фісуненко Павло Анатолійович

Фісуненко Павло Анатолійович

Декан економічного факультету, професор кафедри девелопменту нерухомості, фінансів, обліку та маркетингу, д.е.н., доцент

заступник відповідального секретаря приймальної комісії, відповідальний секретар відбіркової комісії ННІ ПДАБА

Сорокін Євгеній Леонідович

Сорокін Євгеній Леонідович

Професор кафедри металургійного палива та вогнертивів, д.т.н., доцент

заступник відповідального секретаря приймальної комісії УДУНТ, відповідальний секретар відбіркової комісії ННІ ІПБТ

Кудряшов Андрій Вадимович

Кудряшов Андрій Вадимович

Кандидат технічних наук, доцент

заступник відповідального секретаря приймальної комісії, відповідальний секретар відбіркової комісії ННІ ДІІТ

Гернич Микола Володимирович

Гернич Микола Володимирович

Начальник науково-дослідної лабораторії

Відповідальний секретар відбіркової комісії кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби

Ревенко Ольга Олександрівна

Ревенко Ольга Олександрівна

Заступник декана Нікопольського факультету УДУНТ

Відповідальний секретар відбіркової комісії Нікопольського факультету

Відбіркова комісія ННІ УДХТУ

Величко Олена  Валеріївна

Величко Олена Валеріївна

Доцент кафедри неорганічної хімії, к.х.н., старший дослідник

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ УДХТУ, член відбіркової комісії

Біленька Жанна В’ячеславівна

Біленька Жанна В’ячеславівна

Завідувач лабораторії кафедри неорганічної хімії

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ УДХТУ, член відбіркової комісії

Роєнко Катерина Володимирівна

Роєнко Катерина Володимирівна

Доцент кафедри технологій палива, полімерних та поліграфічних матеріалів, к.т.н., доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ УДХТУ, член відбіркової комісії

Зибайло Сергій  Миколайович

Зибайло Сергій Миколайович

Доцент кафедри інноваційної інженерії, к.т.н., старший науковий співробітник

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ УДХТУ, член відбіркової комісії

Величко Тетяна Володимирівна

Величко Тетяна Володимирівна

В.о. зав. кафедри вищої математики, к. фіз.-мат. н.

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ УДХТУ, член відбіркової комісії

Вєдь Віктор Вікторович

Вєдь Віктор Вікторович

Старший викладач кафедри інноваційної інженерії

Адміністратор Єдиної державної бази з питань освіти

Відбіркова комісія ННІ ПДАБА

Нестерова Олена Валентинівна

Нестерова Олена Валентинівна

Доцент кафедри водопостачання, водовідведення та гідравліки, к.т.н, доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ПДАБА, член відбіркової комісії

Карасьов Олексій Геннадійович

Карасьов Олексій Геннадійович

Доцент кафедри будівельної і теоретичної механіки та опору матеріалів, к.т.н, доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ПДАБА, член відбіркової комісії

Грузін Наталія Вячеславівна

Грузін Наталія Вячеславівна

Доцент кафедри матеріалознавства та обробки матеріалів, к.т.н., доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ПДАБА, член відбіркової комісії

Ільєв Ілля Маркович

Ільєв Ілля Маркович

Доцент кафедри експлуатації та ремонту машин, к.т.н,, доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ПДАБА, член відбіркової комісії

Корнієвський Сергій Володимирович

Корнієвський Сергій Володимирович

Доцент кафедри публічного управління та права, к.н.держ.упр., доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ПДАБА, член відбіркової комісії

Кожемякіна Ірина Филимонівна

Кожемякіна Ірина Филимонівна

Доцент кафедри будівельної і теоретичної механіки та опору матеріалів, к.т.н, доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ПДАБА, член відбіркової комісії

Пономарьов Сергій Борисович

Пономарьов Сергій Борисович

Завідувач лабораторії нових інформаційних технологій відділу інформаційно-цифрового супроводу навчального процесу

Адміністратор Єдиної державної бази з питань освіти

Відбіркова комісія ННІ ІПБТ

Безшкуренко Олексій Георгійович

Безшкуренко Олексій Георгійович

Доцент кафедри теоретичних основ металургійних процесів, к.т.н.

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ІПБТ, член відбіркової комісії

Ремез Олег Анатолійович

Ремез Олег Анатолійович

Доцент кафедри обробки металів тиском ім. акад. О.П.Чекмарьова, к.т.н., доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ІПБТ, член відбіркової комісії

Журавльова Світлана Валеріївна

Журавльова Світлана Валеріївна

Доцент кафедри металургії чавуну і сталі, к.т.н., доцент

Заступник відповідального секретаря відбіркової комісії ННІ ІПБТ, член відбіркової комісії

Бойко Максим Миколайович

Бойко Максим Миколайович

Доцент кафедри металургії чавуну і сталі, к.т.н., доцент

Адміністратор Єдиної державної бази з питань освіти