Різдвяний День відкритих дверей в УДУНТ

23 грудня 2023 року в Дзеркальній залі Палацу культури пройшов різдвяний День відкритих дверей Українського державного університету науки і технологій. Вперше на такому заході були представлені чотири потужних навчальних заклади, об’єднаних заради забезпечення успіху та втілення мрій студентів.

Адміністрація університету відзначила активних студентів, які представляли університет у “Битві за ВИШ”, та нагородила їх.

У програмі також були захоплюючі виступи студентів університету, що продемонстрували свій талант та креативність в різних напрямках. Вони поділилися своїми досягненнями та враженнями з гостями, надихаючи інших приєднатися до університетської спільноти.

Завершенням свята стали цікаві конкурси з подарунками, які додали позитивний настрій та залишили незабутні враження.

День відкритих дверей став важливою подією для обміну ідеями, підтримки студентів та підкреслення сил університетської спільноти.