Освітні центри “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”

Єдина Україна

Міністерство освіти і науки України впровадило документи, які спрощують процес отримання освіти для абітурієнтів, що проживають на тимчасово окупованих територіях. Згідно з Наказом МОН № 271 від 01.03.2021, розроблено “Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території…”.

У результаті цих змін, учні з тимчасово окупованих територій мають можливість швидше отримати атестати та вступити до вищих навчальних закладів на території України через освітні центри, такі як “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”, які також відкрито на базі Українського державного університету науки і технологій.

Активна робота з абітурієнтами відбувається з червня по вересень. Освітній уентр “Крим-Україна” і “Донбас-Украхна “- надає підтримки абітурієнтам з тимчасово окупованих територій у процесі отримання атестата про повну загальну середню освіту та вступу до УДУНТ.

Для забезпечення вступу до закладу освіти із тимчасово окупованих територій за алгоритмом, розробленим МОН України, працюють ОЦ «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

• дата початку роботи ОЦ: 01 червня 2024 р.
  • дата закінчення роботи: 30 вересня 2024 р.

Дати прийняття документів на вступ до Університету

Документи від заявника для вступу за кошти державного бюджету приймаються в період 19.07.2024 – 31.07.2024 р.

Перелік документів, необхідних для вступу

Абітурієнтом особисто подаються в письмовій формі наступні документи:

• заява;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням);
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження.
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см;
  • документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту.

У разі настання обставин, що об’єктивно унеможливлюють особисте прибуття для подання документів, заявник надсилає на електронну пошту Центра (приймальної комісії закладу освіти):

• скановані копії (фотокопії) документів, передбачених у пункті 3 цього розділу;
  • фотокартку розміром 3 × 4 см (1 Мб в електронній формі).
  • довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) Центр отримує від уповноваженого закладу загальної середньої освіти.

Керівник ОЦ – заступниця відповідального секретаря приймальної комісії Скиба Маргарита Іванівна.

ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет»

Чекаємо на Вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 за адресою: 49005, м. Дніпро, просп. Науки, 8, УДХТУ.

Контакти: Заступниця керівниці центрів – Величко Олена Валеріїна,

просп. Науки, 8, к.160.

Телефон: (096) 651-73-94

e-mail: [email protected]