Фестиваль професій Dnipro Education City 2024

Уже традиційно на початку травня на майданчику парку ім. Т.Шевченка пройшов масштабний освітній івент Dnipro Education City 2024, що, без перебільшення, став головною масштабною просвітницькою подією року. Цей захід чекають, до нього готуються і на нього не даремно покладають багато сподівань як майбутні абітурієнти так освітяни.

Цьогоріч фестиваль професій Dnipro Education City 2024 прийняв 45 закладів передвищої, вищої та професійної освіти, серед яких було і два релокованих заклади з Маріуполя та Бердянська.

Без перебільшення, найбільш різносторонньо представленими, цікавими, інформативними та яскравими були локації Українського державного університету науки і технологій, який поєднав в собі найкращі традиції та досвід Дніпровського інституту інфраструктури і транспорту (ДІІТ), Інституту промислових та бізнес технологій (ІПБТ), Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА) та Українського державного хіміко-технологічного університету (УДХТУ).

Завдяки багато представленій експозиції майбутні абітурієнти мали можливість отримати не лише цінну інформацію стосовно вступу, а і безпосередньо зазирнути за лаштунки майбутньої професії, поспілкуватися з викладачами та студентами університету, дізнатися про можливості професійного і творчого розвитку та познайомитися з нашим новим співробітником – штучним інтелектом на ім’я Техна.

На сьогодні УДУНТ є одним з найбільших в регіоні університетів який пропонує широкий спектр освітніх пропозицій від гуманітарного, економічного або ІТ-профілю до пропозицій суто технічного і технологічного спрямування.

В стінах нашого університету Ви на всі сто відсотків реалізуєте себе і знайдете саме ту професію яка зробить вас незалежною, впевненою в собі і щасливою людиною.

Будуймо наше майбутнє разом!

Більше фото заходу за посиланням