День відкритих дверей ННІ ІПБТ

23 березня 2024 року, у самому серці міста Дніпро, відбувся День відкритих дверей  в Навчально-науковому інституті “Інститут промислових та бізнес технологій“. В рамках одного заходу три відомих навчальних заклади – Український державний університет науки і технологій, Український державний хіміко-технологічний університет та Придніпровська державна академія будівництва та архітектури – об’єдналися, щоб представити майбутнім студентам і широкій громадськості своє різноманіття.

Відвідувачі мали можливість ознайомитися з широким спектром освітніх програм та спеціальностей, які пропонують ці виші. Презентації були насичені інформацією, яка допомогла кожному зрозуміти свої можливості у виборі майбутнього шляху.

Однак, День відкритих дверей ННІ ІПБТ був не лише про презентації та виступи. Він став ареною для відкритого спілкування із представниками університетів, де кожен міг задати питання, висловити свої думки та дізнатися більше про студентське життя, наукові досягнення та перспективи кар’єри.

Представники студентського самоврядування, які вже вивчаються в цих навчальних закладах, розповідали про свої враження, поділилися досвідом та порадами, допомагаючи майбутнім студентам зробити правильний вибір.

День відкритих дверей ННІ ІПБТ в світлинах: як це проходило